تزریق ژل به لابیا ماژور اصفهان

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pocket
اشتراک گذاری در google

تزریق ژل به لابیا ماژور اصفهان : اندام تناسلی زنان از اعضای مختلفی تشکیل است که هر عضو وظیفه‎ی خاصی بر عهده دارد. یکی ز این اعضا لابیا نام دارد. لابیا یک عضو گوشتی است که در بیرون ندام تناسلی قرار دارد و از اندام‎های داخلی مانند کلیتوریس محافظت می‎کند. اندام تناسلی نیز مانند سایر اعضای بدن با گذشت زمان و افزایش سن تغییراتی می‎کند. این تغییرات می‎تواند سبب بروز برخی مشکلات مانند افتادگی لابیاها شود. از جمله درمان‎های زیبایی برای از بین بردن این مشکلات می‎توان به تزریق ژل اشاره نمود. تزریق ژل سبب پر کردن و برجسته شدن عضو مربوطه می‎شود. البته روش‎های درمانی دیگری مانند لیزردرمانی، عمل‎های جراحی، تزریق سایر فیلرها و… نیز می‎توانند به زیبا سازی مجدد لابیاها بپردازند. در ادامه به بررسی نجوه‎ی تزریق ژل به لابیا و ویژگی‎های این تزریق جهت بهبود ظاهر آن می‎پردازیم.

کاربرد تزریق ژل به لابیا

تزریق ژل به لابیا در اصفهان برای از بین بردن مشکلات ظاهری لابیا انجام می‎شود. لابیا عضو بیرونی واژن است بنابراین زیبایی آن تاثیر بسیاری در افزایش اعتماد به نفس فرد دارد. برخی دلایل سبب کاهش چربی این ناحیه شده و در نتیجه چین و چروک‎هایی در آن ایجاد می‎کند از جمله دلایل کاهش چربی لابیا می‎توان به مواردی چون کاهش وزن، زایمان طبیعی و افزایش سن اشاره نمود. همچنین تزریق ژل می‎تواند برخی مشکلات لابیا مانند عدم تقارن آن را از بین ببرد.

انواع ژل برای تزریق به لابیا

ژل‎هایی که لابیا تزریق می‎شوند براساس میزان ماندگاری به دو نوع عمده تقسیم می‎گردند:

 • ژل‎هایی با ماندگاری موقت که به طور میانگین 2 تا 5 سال باقی می‎مانند.
 • ژل‎های دائمی که عمر طولانی‎تر و حتی دائمی دارند اما مورد تایید وزارت بهداشت نیستند و اغلب پزشکان تزریق آن را توصیه نمی‎کنند.

چگونگی تزریق ژل به لابیا ماژور اصفهان

برای تزریق ژل به لابیا ابتدا موضع مورد نظر کاملا ضد عفونی می‎شود سپس پزشک به کمک لیدوکائین ناحیه‎ی مورد نظر را بی‎حس می‎کند پس از تاثیر لیدوکائین به کمک تزریق مواد بی‎حس کننده به اندام مربوطه منتقل می‎شود. در نهایت ژل منتخب به لابیاها وارد می‎شود. مدت زمان انجام این عمل حدوداً 30 دقیقه است. این تزریق نیازی به بستری شبانه‎ی بیمار در بیمارستان ندارد و فرد می‎تواند پس از عمل مرخص شود.

مزیا

این تزریق که در واقع نوعی عمل زیبایی است برای افزایش بهبود وضعیت لابیاها انجام می‎شود. از مزایای تزریق ژل به لابیا می‎توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • جوان‎سازی واژن
 • برجسته شدن لابیاها
 • از بین رفتن چروک‎های لابیا
 • افزایش اعتماد به نفس و در پی آن افزایش کیفیت رابطه‎ی جنسی
 • روشن سازی دستگاه تناسلی

عوارض

تزریق ژل به لابیا یک عمل بی‎خطر است اما در صورتی که این تزریق به درستی انجان نگیرد و یا پزشک معالج تجربه‎ی کافی در این زمینه نداشته باشد می‎توان انتظار برخی عوارض از آن  داشت. این عورض در اغلب موارد موقتی بوده و با گذشت زمان از بین می‎رود. از عوارض تزریق ژل به لابیا می‎توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • درد، التهاب، قرمزی، ورم، کبودی
 • بروز حساسیت و سفت شدن موضع مورد نظر

موارد مذکور از عوارض موقتی و گذرای تزریق ژل است که نباید سبب نگرانی بیمار شود اما در صورتی که فرد احساس درد شدید و یا عفونت نمود ضروری است فوراً به پزشک مراجعه نماید تا از بروز خطرات بیشتر جلوگیری گردد.

نکات ضروری در تزریق ژل به لابیا

برای کسب نتیجه‎ی بهتر از این تزریق لازم است برخی نکات قبل و بعد از تزریق انجام شود. این نکات یم‎تواند بنا به شرایط بیمار متفاوت باشد. اما به طور کلی برای انجام تزیق ژل به لابیا ضروری است نکات زیر رعایت شود:

 • نوشیدن آب فراوان پیش از تزریق و پس از آن به بهبود بیمار کمک بسیاری می‎کند.
 • ضروری است در صورتی که فرد به بیماری‎های واژِنال مانند بیماری‎های عفونی مبتلا است پیش از تزریق درمان شود.
 • اگر به بیماری خاصی مبتلا هستید و یا مصرف دارویی دارید و یا به موارد خاصی آلرژی دارید پیش از شروع درمان با پزشک خود مطرح نمایید. این اطلاعات در روند درمان تاثیر بسیاری دارد.
 • مصرف الکل و دخانیات روند بهبودی را کاهش می‎دهد بنابراین ضروری است یه هفته قبل و بعد از تزریق مصرف آن‎ها را متوقف نمایید.
 • مصرف آسپرین و هر نوع داروی رقیق کننده‎ی خون سبب افزایش خون ریزی می‎شود بنابراین 5 روز پیش از تزریق از مصرف این دست داروها اجتناب نمایید.
 • رابطه‎ی جنسی و انجام فعالیت‎های سنگین تا یک هفته پس از تزریق سبب تغییر حالت موضع مورد تزریق می‎شود بنابراین از آن خودداری نمایید.

هزینه تزریق ژل به لابیا اصفهان

هزینه‎ی تزریق ژل وابسته به میزان تزریق و سایر شرایط متفاوت است. این هزینه باید توسط پزشک تعیین گردد. پزشک معالج پس از معاینه‌‎ی بیمار و بررسی شرایط او و در نظز گرفتن فاکتورهایی چون تعداد جلسات مورد نیاز، میزان مشکلات لابیا که لازم است برطرف شود و… هزینه‎ی این تزریق را تعیین می‎نماید. تزریق ژل یک عمل زیبایی است. اغلب شرکت‎های بیمه هزینه‎های ناشی از عمل‎های زیبایی را تحت پوشش خود قرار نمی‎دهند. بنابراین ممکن است هزینه‎ی این عمل اندکی بالا باشد.

آخرین مطالب

محبوب ترین مقالات

 سوالات متداول جراحی زیبایی زنان(لابیاپلاستی)